Kdo jsme?

Chemická obchodní společnost s r.o. byla založena v roce 1995 s cílem prodávat desinfekční a čisticí prostředky pro zemědělské podniky. Na konci roku 1996 jsme ukončili prodej těchto produktů a začali jsme se aktivně věnovat technologiím pro úpravu průmyslových vod od firmy GraceDearborn. Během krátké doby byla divize Dearborn koupena firmou Betz a tak se změnil obchodní název produktů na BetzDearborn. Dalšími pohyby kapitálu v rámci globalizace zakotvila produkce těchto speciálních přípravků a technologií jako divize nadnárodního koncernu General Electric – Infrastructure, Water and Process Technologies, tedy v překladu naše činnost: úprava průmyslových vod, procesů a technologií.

kdo-jsme.jpg

Tým pracovníků

Od roku 1996 se výrazně změnila i naše firmaCHOS. Se zájmem o naše technologie v segmentu úpravy průmyslových vod narostl počet zákazníků a s ním se zvyšoval i počet zaměstnanců na současných 17, z nichž 10 je v každodenním styku se zákazníky. V našem týmu jsou 3 absolventi VŠ (2 VŠCHT) a zbývající zaměstnanci mají střední technické nebo ekonomické vzdělání. Tým pracovníků je rozdělen na

10 techniků ze servisního oddělení má rozdělené celé území ČR tak, aby k žádnému zákazníkovi neměl náš technik dále než 100 km. Je tím zaručena operativnost a především rychlost servisní návštěvy v případě problému v úpravě průmyslových vod i v případě nenadálé události. Servisní technici pravidelně navštěvují své zákazníky s četností minimálně 1 x za měsíc.

Obchodní oddělení se kromě nových projektů stará i o běžný prodej chemických přípravků pro úpravu průmyslových vod. Provozně ekonomické oddělení pak celý proces završuje. Pro technickou podporu má naše firma vybudovanou vlastní chemickou laboratoř.

Od počátku naší činnosti jsme se zaměřili především na vysokou kvalitu servisu poskytovaného našim zákazníkům při úpravě průmyslových vod. Každý ze servisních techniků má dlouholetou praxi v oborech chemie vody a úprava průmyslové vody. Pro zajištění špičkových služeb jsme vyvinuli vlastní regulační a dávkovací systém FERRI. Naše firma má špičkového programátora a elektronika, který je autorem tohoto zařízení, a který ve spolupráci se servisními techniky pracuje na neustálém zlepšování jeho činnosti. Velmi dobrá zpětná vazba s vlastním provozem je garancí toho, že naše zařízení je upravováno a podřízeno provozu a nikoliv naopak.

Jak pracujeme?

Celý systém prodeje a servisu chemie pro úpravu průmyslových vod je podřízen potřebám našich zákazníků, kteří na něm oceňují přehlednost, operativnost, odbornost a v neposlední řadě minimalizaci úkonů, které zákazník musí vykonávat. Tento systém je natolik funkční a přesvědčivý, že během let jsme v některých oblastech průmyslu získali naprosto vedoucí pozici. Jedná se zejména o mlékárny, automobilový průmysl, pivovary, mrazírny a zimní stadiony. Tady je naše pozice v úpravě průmyslových vod nezastupitelná. I v mnoha dalších oborech máme velmi silnou pozici na trhu. V současnosti má naše firma více než 200 zákazníků.

Sídlíme v areálu na okraji města Třeboně. Naše budova byla postavena tak, aby vyhovovala všem požadavkům pro skladování chemických přípravků a pro montáž zařízení. Disponujeme podnikovou laboratoří i kancelářemi.

Kontaktujte nás